k y l a r p r o j e k c e

o nás

Náš malý projekční atelier byl založen již v roce 1991 a od samého počátku se orientoval projektování rekonstrukcí pozemních staveb. To znamená od úvodní konzultace, po zajištění diagnostiky, statického posudku až po finální projektovou dokumentaci, včetně projednání na stavebním úřadu. Předpokladem pro naši kvalitní práci byla dlouholetá praxe, absolvovaná v renomovaných firmách, jakými byly například Vojenský projektový ústav, Vodní stavby Praha, Armabeton Praha nebo Sportprojekt.

V současnosti se zabýváme především projekty zateplení rodinných i bytových domů a kompletní vyřízení dotace Zelená úsporám. Pro tento účel máme zřízený speciální tým. Provádíme také statické návrhy reklamních zařízení, se kterými máme velmi dlouholeté zkušenosti a dalšími činnostmi, jako optimalizacemi, vizualizacemi a podobně. Dále máme zkušenosti s návrhy výtahových šachet ve starších domech a provedení pasportů objektů.

Ve své praxi používáme moderní výpočetní software jako projekční BIM software ArchiCAD od společnosti Graphisoft a další speciální software pro posudky tepelně-technické problematiky, statiky a podobně. Pro zaměření objektů používáme speciální laser značky Leica.

Preferujeme vždy první kontaktní schůzku s potenciálním stavebníkem, kde bezplatně pohovoříme nad podklady o možnostech realizace a ukážeme některé z našich podobných projektů. Vzhledem k malé režii ateliéru, jsme veškeré projekty schopni zpracovat za bezkonkurenční ceny (na projekty Zelená úsporám jsou přitom státem garantovány poměrně slušné dotace, takže režie stavebníka na přípravu bývá minimální).

Partneři

Nias spol.s r.o. - dodavatel zateplení
STAV.SERVIS Lakam, s.r.o. - stavební firma
PROSTR trading, s.r.o. - dodavatel modulárních systémů
Ekostav a.s. - stavební firma
studio PRIMA Milan Maštálka - projektant TZB
Ing. Jan Myšička - projektant vytápění, chlazení, plynu
Sokolovská 117a, 180 00 Praha 8 :: tel. 266 310 918 :: e-mail: info@kylarprojekce.cz :: 2011 by nettu